top of page

Specializujeme se na výrobu nejrůznějších komponentů, sad a doplňků z kompozitního materiálu (skelný laminát) pro širokou škálu odvětví. Orientujeme se především na zakázkovou a sériovou výrobu, vedle které na základě našich konceptů produkujeme rovněž vlastní designové výrobky a díly. Dle zpracovaného návrhu realizujeme i výrobu modelů a forem.

Disponujeme moderními výrobní prostory, které splňují nejvyšší nároky na kvalitu a bezpečnostní standardy výrobního prostředí s ohledem na životní prostředí. Splňujeme požadavky pro udělení mezinárodního certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009 pro „výrobu plastů vyztužených sklenými vlákny - laminování“. Držiteli osvědčení jsme od roku 2003.

Spolupracujeme s tuzemskými firmami i jednotlivci, vedle nichž jsou našimi zákazníky  rovněž zahraniční společnosti, a to jak v rámci EU, tak i mimo ni. V roce 2004 jsme vazby naší rodinné firmy rozšířili o sídlo v Německu.

1992

1994

Firma RV PLAST byla oficiálně založena v roce 1992. Zrodila se z myšlenky provádět designové úpravy automobilů na základě vlastních konceptů s využitím skelného laminátu.

Na počátku devadesátých let jsme disponovali malou dílnou, ve které vznikaly návrhy malosériových úprav, které postupně přecházely v realizace.

1999

2000

Počet zakázek v průběhu následujících let narůstal a s nimi i jejich rozmanitost - vedle automobilových komponentů jsme své portfolio rozšířili o zakázkovou výrobu dílů na motocykly, produktů pro rekreační a průmyslové účely.

Na přelomu tisíciletí jsme navázali spolupráci se zahraničními firmami a odstartovali tak export sériově vyráběných laminátových výrobků za hranice České republiky.

Během roku 2002 jsme započali potřebnou modernizaci a přemístili produkci do nově zrekonstruovaných výrobních prostorů, jimiž nadále disponujeme.

2002

2003

Splnili jsme požadavky pro udělení mezinárodního certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009 pro „výrobu plastů vyztužených sklenými vlákny - laminování“.

2004

Rozšířili jsme vazby rodinné firmy o sídlo v Německu.

Máte zájem o spolupráci?

bottom of page